No Image Available

Трон із драконових кісток (Пам’ять, Скорбота і Шип #1)

- The Dragonbone Chair
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Пам’ять, Скорбота і Шип  Автор(и): Тед Вільямс  Жанри: Високе фентезі, Епічне фентезі, Пригодницьке фентезі, Фентезі  Видавець: Апріорі  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-629-782-6  Кількість сторінок: 736  Походження: США  Перекладач: Лідія Заміховська, Дар'я Беззадіна  Tags: дракони |  Придбати
 Анотація:

Культова трилогія одного з найпопулярніших у світі авторів – американського письменника Теда Вільямса «Пам’ять, Скорбота і Шип» стала еталоном жанру епічного фентезі нашого часу. Саме цей бестселер надихнув Дж. Р. Мартіна написати своє семикнижжя «Пісня льоду й полум’я».

Що стається після смерті справді великого короля, як-от король Артур? Чвари, розруха, війни, смерть, кров і страждання «маленьких» людей, доля яких опинилася на шляху велетенського безжального Колеса, яке або розчавить їх, або піднесе на осяйні вершини, або скине у прірву відчаю і горя. Герої борються за своє життя, й гадки не маючи, що саме від них залежить, житиме чи загине увесь світ, уся людська цивілізація. Вони не здаються навіть у безвиході, сподіваючись, що Колесо зробить новий оберт і доля їм усміхнеться. Наближається вирішальна битва Світла і Пітьми, і від них залежить, хто переможе.

Це історія про дорослішання і відповідальність, любов і зраду, вірність і підступ – вічні речі в житті кожної людини й усього людства.

About the author

[books_gallery_author author="Тед Вільямс"]

Other Books By - Тед Вільямс


 До каталогу