No Image Available

Цариця драконів (Богатир #2)

- Dračí carevna
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Богатир  Автор(и): Юрай Червенак  Жанри: Історичне фентезі, Слов'янське фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: BookChef  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-548-165-3  Кількість сторінок: 496  Походження: Словаччина  Перекладач: Наталія Михаловська  Придбати
 Анотація:

Підкоривши собі країну Булгарію на ріці Волзі, київський полководець Святослав тимчасово зупинився у стольному місті та зміцнює свою владу. Ілля й інші богатирі, швидко загоївши бойові рани, все ще почуваються як на голках. Їхній головний ворог, могутній жрець Тугарин, утік на північ. Святослав дозволив богатирям рушити за ним. Дружина знаходить лиходія в диких околицях, заселених племенем черемисів, але погоня триває. Легенда розповідає, що десь у тамтешніх лісах заховано ворота до загробного світу, до залізного мосту й острова Буяна, захищеного чаклунськими чарами.

Саме там чарівник прагне оволодіти новими силами. Ось тільки острів стереже зловісна цариця, яку тубільці лякливим шепотом називають Бабою Ягою — «матір’ю зміїв». Ілля та його друзі знову змушені боротися з драконячими чарами і з темрявою, що знайшла серед них зрадливе серце.

About the author

[books_gallery_author author="Юрай Червенак"]

Other Books By - Юрай Червенак


 До каталогу