No Image Available

Туалетний привид Ханако. Том 1 (Туалетний привид Ханако #1)

- 地縛少年花子くん 1
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Туалетний привид Ханако  Автор(и): AidaIro  Жанри: Гумор, Манґа, Надприродне та містика, Романтика, Шьонен  Видавець: Lantsuta  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8202-11-8  Кількість сторінок: 184  Походження: Японія  Перекладач: Василь Трущак  Tags: Привиди |  Придбати
 Анотація:

В Академії Камоме ходять чутки про сім шкільних таємниць, однією з яких є привид дівчинки Ханако. Кажуть, що привид Ханако займає третю кабінку жіночої вбиральні на третьому поверсі в будівлі старої школи, якщо її покликати, то привид дівчинки Ханако виконає будь-яке бажання. Нене Яшіро, старшокласниця яка любить окультизм і мріє про романтику, наважується відвідати цю кімнату з привидами… але Ханако, яку вона там зустрічає, зовсім не така, яку вона собі уявляла!
Привид Ханако з Академії Камоме… це хлопчик!

Через вир подій Нене духовно пов’язується з Ханако і стає його помічницею, допомагаючи привиду знищувати злі надприродні сили, щоб підтримувати баланс між світом духів і світом людей. З часом, Нене дізнається про свій зв’язок зі світом духів і про темні таємниці Ханако та подробиці його минулого.

About the author

[books_gallery_author author="AidaIro"]
 До каталогу