No Image Available

У скляному лісі

 Формат:
М'яка обкладинка
 Вікова категорія:
Для дорослих
 Рік виходу:
2023
 ISBN:
978-617-95104-6-5
 Походження:
Україна
 Ілюстратор:
Олена Марчишина
 Позначки:
дракони | Фемінізм |
Goodreads  Придбати
 Анотація:

Чи рівну оплату праці мають зубні феї? Що відчуває шістнадцятирічна дівчина, яку віддають в жертву дракону? Чому жительки Гарпійська мають крила, але не літають? Де плавають космічні кити? І чи правдива легенда про невидимих жінок, які буквально тримають землю, якою ходять майбутні покоління?

«У скляному лісі» — збірка з 13 фантастичних оповідань про жіночий досвід, що віддзеркалюють нашу реальність. Оповідання Марини об’єднані присутністю скла як метафори жіночого досвіду й гендерних упереджень, пов’язаних із ним. Скло може бути несподівано міцним, як і вкорінені стереотипи, а також болючим, адже може глибоко порізати. А ще скло прозоре — так само, як жіночий досвід, який досі часто залишається непоміченим. Але буває воно і крихким і делікатним, як сама жіночність.


Марина Пономарьова мешкає в Києві. За спеціальністю сходознавиця, вивчала китайську та японську мову, працює копірайтеркою. За покликанням письменниця: сама каже, що це передалось з генами, адже у її сім’ї двоє письменників, що мають опубліковані книжки. Марина любить читати (прочитує близько 100 книг на рік!), спостерігати за птахами і доглядати за своєю черепашкою Матильдою.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 До каталогу