No Image Available

Вершини Нерозважливості (Нурлінь #2)

 Серія: Нурлінь  Автор(и): Олексій Декань  Жанри: Пригодницьке фентезі, Фентезі  Видавець: ТУТ  Рік виходу: 2023  Походження: Україна  Ілюстратор: Олексій Декань  Придбати
 Анотація:

Нурлінь наближається до свого занепаду. Часу залишилось так мало. Загін, який не викликає довіри, — єдина надія для планети, що гине. Непоступливий Найманець, невгамовний Вогняний пес, заповзятливий пекар-алхімік, буркотливий мінотавр, енергійна бабця та гостра на язик маленька дівчинка. Від успіху їхньої місії залежить майбутнє цілого світу.

Героям нового роману Олексія Деканя з циклу “Нурліньський літопис” доведеться вибиратися з лабіринтів зі смертельними пастками, рятуватися від механічних павуків і брати участь в епічній битві на цепелінах. А наприкінці на них очікує неминуча зустріч з ворогом усього живого — Однокрилим Драконом.

Сокіл-реготун парить в безхмарному небі, терпляче очікує розв’язки та тільки зрідка втручається в долі смертних. Загону Найманця залишається здебільшого покладатися лише на власні сили та милість Еміхола.

About the author

[books_gallery_author author="Олексій Декань"]

Other Books By - Олексій Декань


 До каталогу