No Image Available

Віртуальне світло * (Міст #1)

- Virtual Light
 Серія: Міст  Автор(и): Вільям Ґібсон  Жанри: Антиутопія, Кіберпанк, Наукова фантастика  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: Видавництво  Рік виходу: 2024  Походження: США  Перекладач: Ната Гриценко
 Анотація:
Перекладачка Ната Гриценко про книжку: «Ґібсон ― це хороший приклад перекладацького виклику, який варто пережити хоча б раз, і разом з тим ― боротьба з фантомними читацькими очікуваннями чи не з першого анонсу. Будь-яка серйозна фантастична література передбачає всебічне занурення в авторський світ: треба осягнути його технологічний рівень, соціальну складову й лексику, плюс розібрати на цеглинки і спробувати зрозуміти, чим цей твір надихався і на що надихав. Ґібсон ― це все перелічене, тільки замість цеглинок тут величезна мозаїка, калейдоскоп запозиченого з усіх можливих галузей, причому деякі фрагменти основоположні й тримають на собі цілу ідейну конструкцію, а деякі ― доволі декоративні, але все одно потребують розуміння.
Додамо сюди додаткового виміру, адже трилогія ― це до певної міри єдиний механізм, окремі частини якого достатньо самостійні, та все одно неминуче пов’язані. А ще, звісно, перетинаються з іншими творами Ґібсона, що означатиме обов’язковий пошук перехресних відсилок. Ну й, нарешті, фінальне завдання: не розгубити за дослідницьким ентузіазмом словесну красу оригіналу. Хтось скаже ― гардкор, я скажу ― робота мрії».

About the author

[books_gallery_author author="Вільям Ґібсон"]

Other Books By - Вільям Ґібсон


 До каталогу