No Image Available

Ворони (Воронів цикл #1)

- The Raven Boys
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Воронів цикл  Автор(и): Мегг Стівотер , Меггі Стівотер  Жанри: Міське фентезі, Надприродне та містика, Романтика, Фентезі  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: Nebo BookLab Publishing  Рік виходу: 2024  ISBN: 978-617-7914-72-2  Кількість сторінок: 352  Походження: США  Ілюстратор: Ольга Левченко, Адам С. Дойл  Перекладач: Тетяна Яремчук  Придбати
 Анотація:

“— Існує дві причини, чому людина без внутрішнього зору змогла побачити духа у ніч перед Днем Святого Марка:

або ти — його істинне кохання, — сказала Нів, — або ти його вбила”.

Щороку Блу Сарджент стоїть поруч зі своєю матір’ю-провидицею, поки повз неї проходять майбутні мерці. Сама Блу ніколи їх не бачить — аж до цього року, коли з темряви з’являється хлопчик і заговорює до неї.

Його звуть Ґензі, і незабаром Блу дізнається, що він — багатий учень місцевої приватної академії АґліонбіБлу дотримується правила триматися якомога далі від хлопців з Аґліонбі. Відомі як “ворони”, вони можуть принести лише неприємності. Але Блу тягне до Ґензі. У нього є все — гроші родини, гарна зовнішність, віддані друзі, але шукає він набагато більшого.

Увесь час Блу попереджали, що вона стане причиною смерті її справжнього кохання. Вона ніколи не думала, що це стане реальною проблемою. Але тепер, коли її життя опинилося у дивному і зловісному світі Воронів, вона вже не так у цьому впевнена.

About the author

[books_gallery_author author="Мегг Стівотер"][books_gallery_author author="Меггі Стівотер"]
 До каталогу