No Image Available

Викрадач почуттів

 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Галина Манів  Жанри: Фентезі  Вікова категорія: Для молодшого шкільного віку, Для середнього шкільного віку  Видавець: РМ  Рік виходу: 2024  Походження: Україна  Ілюстратор: Арсен Джанік’ян
 Анотація:

Сюжет повісті розгортається довкола п’ятьох підлітків, які намагаються допомогти старшому братові Костя Тарасу. Юнак повернувся з війни з російськими загарбниками пораненим і виснаженим. Вже вдома він зустрів викрадача почуттів, демона, який висмоктує емоції і забирає життєві сили… Тепер врятувати Тараса може тільки п’ятірка відчайдухів, які заради нього готові вирушити в потойбіччя, в мандрівку сповнену небезпек та випробувань.

«Викрадач почуттів» – текст, спрямований на те, щоб у художній формі надати психологічну підтримку підліткам та юнацтву в непростий період становлення особистості. Історія приділяє увагу дружбі та підтримці, братерству та любові, які допомагають у боротьбі з підступами та зрадою. Це фентезі, яке розгортається в сучасному українському сетингу і водночас апелює до відомих та близьких культурних образів.

About the author

[books_gallery_author author="Галина Манів"]
 До каталогу