No Image Available

Закон третьої крові (Книга змін #2)

 Формат: М'яка обкладинка  Серія: Книга змін  Автор(и): Андрій Новік  Жанри: Фентезі  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: Nebo BookLab Publishing  Рік виходу: 2024  ISBN: 978-617-8383-04-6  Кількість сторінок: 512  Походження: Україна  Ілюстратор: Марія Колосова  Придбати
 Анотація:

У невеличкому шведському місті Уппсала стається жахливе викрадення давньоєгипетського папірусу з таємними алхімічними рецептами. Охоронець вбитий, а єдиний свідок запевняє, що викрадачі не мали обличчя, тож розібратися з цим доведеться команді музейників.

А тим часом Едмунд намагається опанувати власні можливості мандрування позавиміром, а в європейських містах з’являються так звані борці – підпільний протестний рух для знищення трьохрівневих. Після чергового такого нападу на нелюдей, Войцек, один із борців, розуміє, що вплутується в жорстокі ігри без правил за тотальне винищення.

Як переплітатимуться події та історії, якщо напруга зростає, а Лемберґ, що й так потопає в крові через вищі політичні кола, неочікувано отримує справжнього божого передвісника?

About the author

[books_gallery_author author="Андрій Новік"]
 До каталогу