No Image Available

Залізна вдова (Залізна вдова #1)

- Iron Widow
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Сіжань Джей Джао  Жанри: Меха, Наукова фантастика  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: Vivat  Рік виходу: 2023  ISBN: 9786171702776  Кількість сторінок: 448  Походження: Канада  Перекладач: Юлія Шекет  Tags: ЛГБТК |  Придбати
 Анотація:

Коли сестра вісімнадцятирічної Ву Дзетянь гине, вона вирішує помститися, тому йде до лав армії, що боронить світ від космічних загарбників. Хризаліда, тобто бойова машина під назвою «Дев’ятихвоста лисиця», підпорядковується їй — і в Дзетянь прокидається сила, що стрясає землю. Отже, тепер їй до снаги не просто помста, а ще й цілковитий бунт проти всієї зашкарублої системи суспільства. Що буде, коли її, Залізну Вдову, примусять працювати з Лі Шимінем, Залізним Демоном і пілотом «Жар-птаха»? Дзетянь має з’ясувати, чому пілотна система передбачає позбавлення життєвої енергії саме жінок і чому чоловіки бояться їх навіть більше, ніж ворожих хундунів.

Про авторів

Сіжань Джей Чжао – небінарна особистість, з цієї причини в біографії згадується як “вони”.

23-річні на той момент косплеєрки Сіжань Джей Чжао певно самі не зметикували, як стали відомими письменницями — їх дебютну «Залізну Вдову» розпродали шаленими накладами. Роман також став бестселером №1 за версією New York Times, отримав премію British Science Fiction Association 2021 року як найкраща книжка у жанрі янг-адалт фентезі та відзнаку Goodreads Choice Award.

Чому варто прочитати?

Фентезі та фемінізм — чим не цікава формула? Саме ця книжка використовує її якнайкраще, дорогою вплітаючи ще й східні мотиви. Така принадна екзотика не залишилася непоміченою читачами по всьому світу — близько 70 000 оцінок (майже половина з них 5 зірок) та 15 000 відгуків на Goodreads підтверджують це.

Молоді авторки вже знають усі канони жанру, майстерно жонглюють ними в оповіді, але роблять свій текст більш свіжим та близьким сучасному читачеві. Саме тому книжка ніколи не викликає ефекту дежавю, сюжетні ходи дивують масштабом вигадки, і персонажі здаються не обраними супергероями, а живими вразливими людьми з психологічними проблемами і негативними рисами.

About the author

[books_gallery_author author="Сіжань Джей Джао"]
 До каталогу