No Image Available

Земля крилатих (Замок із кришталю #2)

 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Замок із кришталю  Автор(и): Ірина Грабовська  Жанри: Фентезі, Фентезі меча і магії  Вікова категорія: Для дорослих, Нью-едалт  Видавець: Vivat  Рік виходу: 2023  ISBN: 9789669829900  Кількість сторінок: 440  Походження: Україна  Ілюстратор: Валерія Прядко  Придбати
 Анотація:

«ЗЕМЛЯ КРИЛАТИХ» — ДРУГА ЧАСТИНА ТРИЛОГІЇ «ЗАМОК ІЗ КРИШТАЛЮ» СЕРЕДНЬОВІЧНЕ ФЕНТЕЗІ МЕЧА І МАГІЇ

Янн програв битву за князівство, але не війну. Втім є дещо жахливіше. Єством птаха заволодів жорстокий демон, і тепер друзі його бояться, молода дружина ненавидить, а вороги снують плани. Мрія врятувати крилатий народ, здається, більше не надихає княжича, тепер усе, чого він хоче, — це помста.
Ретон, Земля Крилатих, за крок до занурення в пітьму. Але чи зможуть бажання демона пересилити любов? Долі держав балансують на линві з амбіцій, упереджень, смертельних образ і магії правителів, одержимих боротьбою за владу. У вирі битв та інтриг кожен крок може стати фатальним. Тож чи варті чогось правда, честь і дружба у великій грі?

Героям доведеться збагнути глибини власної суті, щоби знайти неочікувані відповіді. «Земля Крилатих» продовжує епічну історію, натхненну реальними подіями європейського Середньовіччя.

About the author

[books_gallery_author author="Ірина Грабовська"]
 До каталогу