No Image Available

Зозулина земля за хмарами

- Cloud Cuckoo Land
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Ентоні Дорр  Жанри: Наукова фантастика, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: КСД  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-15-0400-4  Кількість сторінок: 416  Походження: США  Перекладач: Антоніна Івахненко  Придбати
 Анотація:

XV століття, Константинополь. Сирота Анна живе в монастирі, але таємно вчиться читати язичницькі рукописи. Серед них їй трапилась історія Етона, який прагне полетіти до чарівного міста в небесах. У цей же час до мурів Константинополя наближається армія султана, аби взяти місто в облогу. Серед солдатів – юний Омер, якого через вроджену ваду вважають демоном.

2020 рік, штат Айдахо, США. Старий Зенон, прагнучи закохати дітей в давньогрецьку літературу, ставить у бібліотеці п’єсу за легендою про Етона. Та серед полиць лежить бомба, закладена проблемним підлітком Сеймуром.

Далеке майбутнє, міжзоряний корабель «Арґос». Констанція, сидячи у сховищі, намагається скласти докупи фрагменти історії Етона, яку колись розказав їй батько. Адже ця легенда – єдине, що в неї залишилось, і єдине, що допоможе зрозуміти, куди їй рухатись.

Анна, Омер, Зенон, Сеймур та Констанція – мрійники, чиї життя переплітаються крізь століття завдяки історії, яка змінить життя кожного з них.

About the author

[books_gallery_author author="Ентоні Дорр"]
 До каталогу