Всесвітня премія фентезі 2016

10 липня було оголошено цьогорічних фіналістів Всесвітньої премії фентезі (World Fantasy Award). Нагороди будуть вручені  на конвенті  World Fantasy Convention, що відбудеться 27-30 жовтня в Огайо. Відзнаки за пожиттєві досягнення (Lifetime Achievement Awards) відійшли до Девіда Ґ. Гартвелла та Анджея Сапковського.

Фіналістами Всесвітньої премії фентезі стали:

Роман:

  • The Buried Giant, Kazuo Ishiguro
  • The Fifth Season, N.K. Jemisin
  • Uprooted, Naomi Novik
  • Savages, K.J. Parker
  • The Chimes, Anna Smaill
  • A Head Full of Ghosts, Paul Tremblay

Мікроповість:

  • The Unlicensed Magician, Kelly Barnhill
  • “The Pauper Prince and the Eucalyptus Jinn”, Usman T. Malik
  • “Guignol”, Kim Newman
  • “Waters of Versailles”, Kelly Robson
  • “Farewell Blues”, Bud Webster

Оповідання:

  • “The Neurastheniac”, Selena Chambers
  • “Pockets”, Amal El-Mohtar
  • “The Heat of Us: Notes Toward an Oral History”, Sam J. Miller
  • “The Deepwater Bride”, Tamsyn Muir
  • “Hungry Daughters of Starving Mothers”, Alyssa Wong

Антологія:

  • The Doll Collection, Ellen Datlow, ed.
  • Black Wings IV, S.T. Joshi, ed.
  • She Walks in Shadows, Silvia Moreno-Garcia & Paula R. Stiles, eds.
  • Cassilda’s Song, Joseph S. Pulver, Sr., ed.
  • Aickman’s Heirs, Simon Strantzas, ed.

Збірка:

  • Bone Swans, C.S.E. Cooney
  • Leena Krohn: Collected Fiction, Leena Krohn
  • Skein and Bone, V.H. Leslie
  • Get in Trouble, Kelly Link
  • Reality by Other Means: The Best Short Fiction of James Morrow, James Morrow
  • You Have Never Been Here, Mary Rickert

Художник:

  • Richard Anderson
  • Galen Dara
  • Julie Dillon
  • Kathleen Jennings
  • Thomas S. Kuebler

Спеціальна нагорода, професійна:

  • Neil Gaiman, Dave Stewart, & J.H. Williams III за The Sandman: Overture 
  • Stephen Jones за The Art of Horror
  • Robert Jordan, Harriet McDougal, Alan Romanczuk, & Maria Simons за The Wheel of Time Companion
  • Joe Monti за вклад у жанр
  • Heather J. Wood за Gods, Memes and Monsters: A 21st Century Bestiary

Спеціальна нагорода, непрофесійна:

  • Scott H. Andrews за Beneath Ceaseless Skies
  • Jedediah Berry & Eben Kling за The Family Arcana: A Story in Cards
  • John O’Neill за Black Gate
  • Alexandra Pierce & Alisa Krasnostein за Letters to Tiptree
  • Lynne M. Thomas & Michael Damian Thomas за Uncanny
  • Helen Young за Tales After Tolkien Society

 

 

Leave a Reply

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *