No Image Available

Левіафан. Том 1 (Левіафан #1)

- リバイアサン 1
 Формат: М'яка обкладинка  Серія: Левіафан (Шіро Куроі)  Автор(и): Шіро Куроі  Жанри: Манґа, Наукова фантастика, Сейнен, Трилер  Видавець: Nasha Idea  Рік виходу: 2023  ISBN: 978-617-8109-28-8  Кількість сторінок: 196  Походження: Японія  Tags: Космос |  Придбати
 Анотація:

Корабель-привид, який поволі пливе у відкритому космосі, ховає страшну таємницю.

Хтось зачаївся в надрах «Левіафана»… Хто це — чудовсько чи розгублена людина?

Величезний зореліт «Левіафан» дрейфує в космосі. Що тут сталося? Мародери, які прагнуть поживитися на безлюдному кораблі, знаходять щоденник школяра. Хлопець, якого звати Казума, багато років тому на цьому кораблі вирушив з однокласниками на Землю. Екскурсія ніколи не досягла пункту призначення.

Щось сталося… Вибухи пошкодили корабель. На них напали? Поломка? Незрозуміло.

Однак усі, хто був на «Левіафані», опинилися в пастці серед порожнечі в бляшанці, на якій зовсім скоро забракне повітря. Це Казума з подругою почув, коли вчитель спілкувався з сервісним роботом. Рятувальники не встигнуть. Всі загинуть. Крім того, хто зуміє дістатися до кріокамери у серці корабля. Вона може прийняти тільки одного.

Тільки в цієї людини буде шанс вижити. От тільки чи зможеш ти називатися людиною, якщо вийдеш переможцем у жорстокій битві на виживання проти всіх. Чи зможеш ти називатися людиною, якщо всі довкола загинули, бо ти вижив?

About the author

[books_gallery_author author="Шіро Куроі"]

Other Books By - Шіро Куроі


 До каталогу