No Image Available

Левіафан. Том 3 (Левіафан #3)

- リバイアサン 3
 Формат: М'яка обкладинка  Серія: Левіафан (Шіро Куроі)  Автор(и): Шіро Куроі  Жанри: Мальописи, Манґа, Наукова фантастика, Сейнен, Трилер  Видавець: Nasha Idea  Рік виходу: 2023  ISBN: 978617-8109-74-5  Кількість сторінок: 180  Походження: Японія  Придбати
 Анотація:

Монстр чи людина… хто ховається у самому серці темряви? Що сталося на борту загубленого в космосі корабля? Що скаже щоденник?

Залишилося шість годин… Учні поділилися на групки, бо гуртом і батька легше бити. Жертви і кривдники, хлопці і дівчата, багаті і бідні виходять на герць у битві на смерть, в якій виживе лише один.

Кадзума прихилився до групи, яка тримає оборону в їдальні, але його мучать сумніви… Раптом їхній лідер не той, за кого себе видає? Так, він харизматичний і подобається людям, але… Зрештою, все може змінитися за якісь миті. Адже за шість годин ніхто з них не житиме.

Ні, не так.

За шість годин житиме тільки один із них.

Подорож до пекла триває, і довкола все більше закривалених рук. Залишиться тільки один. Той, хто зможе вціліти у боротьбі за шанс, той, хто знайде шлях до кріокамери, захованої в надрах корабля, який поволі пливе через крижаний космос.

Здається, фінал цієї історії легко передбачити…

Та це не так.

About the author

[books_gallery_author author="Шіро Куроі"]

Other Books By - Шіро Куроі


 До каталогу