No Image Available

Нескінченне полум’я (Елементалі Кадансу #2)

- A Fire Endless
 Серія: Елементалі Кадансу  Автор(и): Ребекка Росс  Жанри: Романтика, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: РМ  Рік виходу: 2024  Походження: США  Перекладач: Марія Головко  Придбати
 Анотація:

Схід і Захід. Люди і духи. Бреккани і Тамерлени. Острів Каданс завжди підтримував себе та своїх мешканців в хиткій рівновазі. Але тепер Бейн, дух Північного Вітру, зіштовхнув всіх і вся, намагаючись захопити владу.

На Заході Айдара намагається звикнути до жорсткішого, суворого життя серед брекканів. Прагнучи знайти своє місце в клані, вона швидко розуміє, що це може бути останньою роллю, яку їй хочеться відігравати. І поки магія без зусиль розквітає для брекканів на Заході, духи й далі страждають через жорстокість Бейна, відчутну в кожному пориві вітру.

На Сході Джек без Адайри пливе за течією, поки не викликає піснею слабких духів війни та отримує небезпечну місію. Ту, якій судилося повести його на Захід. Тим часом Торіна і Сидру захоплює нова таємниця – хвороба, яка спочатку вражає посіви, а тоді й людей в клані Тамерленів. Поки Сидра відчайдушно шукає ліки, Торін наважується укласти угоду з духами – ризикована дурість у будь-який час, а особливо зараз, коли дні стають темнішим.

Острів втрачає рівновагу все більше, людям і духам потрібно об’єднатися, щоб протистояти Бейну, а Джекові ще раз доведеться використати свій музичний дар. Але ніхто не може кинути виклик Північному вітру і не заплатити за це жахливу ціну, і цього разу Джек, Адайра, Торін і Сидра мають заплатити сповна..

В приголомшливому завершенні дилогії знаходять хиткий баланс між царствами людей та фейрі, яким загрожує Бейн, дух Північного вітру. Його можна перемогти лише через вогонь, пісню та болючу жертву.

About the author

[books_gallery_author author="Ребекка Росс"]

Other Books By - Ребекка Росс


 До каталогу