No Image Available

Зачарована річка (Елементалі Кадансу #1)

- A River Enchanted
 Серія: Елементалі Кадансу  Автор(и): Ребекка Росс  Жанри: Романтика, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: РМ  Рік виходу: 2024  Походження: США  Перекладач: Марія Головко  Tags: Шотландський фольклор |  Придбати
 Анотація:

Джек Тамерлен тримався подалі від Кадансу впродовж довгих десяти років, вивчаючи музику в материковому університет. Та, коли з острова починають зникати юні дівчата, Джека викликають додому, щоб допомогти їх знайти. Чари пронизують Каданс: плітки розносить вітер; картаті шалі можуть бути такими ж міцними, як броня, і найменший поріз ножем може вселити незбагненний страх. Примхливі духи, які керують островом через вогонь, воду, землю і вітер, знаходять радість в життях людей, які називають острів своїм домом. Адайра, спадкоємиця Сходу та ворог Джека з дитинства, знає, що духи відповідають тільки на музику барда, і вона сподівається, що Джек може привернути їхню ласку піснею, спонукаючи повернути зниклих дівчат.

Неохоче працюючи разом, Джек і Адайра розуміють, що вони – кращі союзники, ніж суперники, і їхнє партнерство перетворюється на щось більше. Але з кожною піснею, стає очевидно, що біда з духами набагато зловісніша, ніж здавалося, а старий, темний секрет Кадансу, що ховається під поверхнею, загрожує знищити їх всіх.

About the author

[books_gallery_author author="Ребекка Росс"]

Other Books By - Ребекка Росс


 До каталогу