No Image Available

Та, що стала сонцем (Осяйний імператор #1)

- She Who Became the Sun
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Шеллі Паркер-Чан  Жанри: Історичне фентезі, Фентезі
 Вікова категорія:
Для дорослих
 Видавець: РМ  Рік виходу: 2024  Кількість сторінок: 450  Походження: Австралія  Перекладач: Ярослава Стріха  Tags: ЛГБТК |  Придбати
 Анотація:

У вимученому голодом селі, на курній жовтій рівнині, дітям з однієї сім’ї прорекли дві долі. Хлопчик стане величним. Дівчинка стане ніким.

1345 рік, Китай перебуває під жорстоким монгольським гнітом. Для голодних селян з Центральних рівнин велич – це щось з легенд. Коли восьмому синові Чу Чонґба пророкують велич, всі дивуються, як це можливо. Доля стати ніким, яку пророкують розумній та кмітливій другій доньці, з іншого боку, нікого не дивує.

Коли нападають бандити, двоє дітей залишаються сиротами, і саме Чу Чонґба поринає в зажуру і гине. Щоб уникнути власної фатальної долі, дівчинка використовує братове ім’я, щоб увійти до храму юним послушником. Там, підживлювана бажанням вижити, Чу розуміє, що готова на все, неважливо, наскільки підле, щоб сховатися від власної долі.

Коли святиню знищують, бо монахи підтримують повставнців, Чу використовує цей шанс, щоб створити нове майбутнє – велич, втрачену її братом.

Ця книжка, немов «Мулан» та «Пісня Ахілла» – неймовірний, поетичний дебют про війну і долю, що розгортається в епічній альтернативній історії Китаю.

About the author

[books_gallery_author author="Шеллі Паркер-Чан"]

Other Books By - Шеллі Паркер-Чан


 До каталогу