No Image Available

Той, хто втопив світ (Осяйний імператор #2)

- He Who Drowned the World
 Формат: Тверда обкладинка  Автор(и): Шеллі Паркер-Чан  Жанри: Історичне фентезі, Фентезі  Вікова категорія: Для дорослих  Видавець: РМ  Рік виходу: 2024  Походження: Австралія  Перекладач: Ярослава Стріха  Tags: ЛГБТК |  Придбати
 Анотація:

Скільки б ти віддав, щоб завоювати світ?

Чу Юаньчжан, Сяючий Король, гордо їде верхи після перемоги, що визволила Південний Китай з-під монгольського правління. Зараз її веде вперед нове бажання: завоювати трон та коронувати себе на імператора.

Імператорські амбіції є не тільки в Чу. Її сусідка з півдня, куртизанка мадам Жанґ, прагне трону для свого чоловіка – і вона достатньо сильна, щоб стерти Чу з карти світу. Щоб залишитися у грі, Жу необхідно йти ва-банк в ризиковому альянсі зі старим ворогом: талантовитим, але нестабільним генералом євнухом Оянґом, який вже пожертвував всім, щоб помститися вбивці свого батька – Великому Хану.

Ще невідомий для південців новий претендент опинився навіть ближче до трону. Зневажений вчений Ванґ Баосян наближається до столиці, смертельні придворні ігри, які він веде, загрожують імперії, що має впасти до його ніг. Баосян теж прагне помсти, його мета – стати найжорстокішим Великим Ханом в історії – а по тому висміяти кожну цінність, яка його монгольська сім’я шанувала і любила більше за нього.

Кожен з претендентів на трон готовий на все, щоб захопити владу.

About the author

[books_gallery_author author="Шеллі Паркер-Чан"]

Other Books By - Шеллі Паркер-Чан


 До каталогу