Розіграш третьої частини “Котів-вояків”

Святий Миколай збирає подарунки, щоб порадувати слухняних діточок, а ми тим часом оголошуємо новий розіграш для шанувальників фентезі без вікових обмежень!

Візьміть участь у розіграші третьої частини улюбленої серії читачів по всьому світу “Котів-вояків”. “Ліс таємниць” чекає на вас!

Для того, щоб взяти участь, ОБОВʼЯЗКОВО залогуйтеся через Фейсбук або електронну пошту у форму розіграшу (що нижче) та виконайте дві обов’язкові умови вподобати сторінки “Світу Фентезі” та “Котів-вояків”, не забувши вставити посилання на свій профіль у соцмережах у форму розіграшу. Інші умови є додатковими і збільшать ваш шанс виграти книгу.
a Rafflecopter giveaway

kv3-pres-reliz_wrm-min

15 thoughts on “Розіграш третьої частини “Котів-вояків”

 • Яких котиків я люблю? Простіше написати, яких не люблю, адже таких взагалі немає. Кожна порода по-своєму цікава та гарна. Але попри все найбільше люблю чомусь саме простих котів, породу яких важко визначити, які бігають кожною вулицею, кожним подвір’ям і є в кожному куточку світу.

  Відповідь
 • Мені подобаються пухнасті котики і короткошерстні. Самці…
  Подобається їхнє вміння заспокоюючої терапії)

  Відповідь
 • Діана Сосновська

  Обожнюю чорних котів з білими лапками. Не надто пухнастих, а таких, які люблять на вулиці побігати.

  Відповідь
 • Аня Повх

  Котики?
  Такі милі тваринки, але такі відчайдушні водночас??Ще хвилину назад мирно сиділи на руках,муркотіли і зігрівали тебе, а зараз мчать крізь снігові кучугури, наздоганяючи пташку. А як сміливо коти відстоюють свою територію! Як шерсть стає дибки, коли вони проганяють свого ворога!
  А ще коти гуляють, де самі собі знають?. Тихою зоряною нічкою відчиняють лапкою кватирку і граційно вистрибують з будинку. Вони пробираються крізь хащі, обминають автомобілі, балансують на краєчку даху. Напевно, щоночі зьираються на котонараду, щоб вирішити свої котопроблеми. Але ми ніколи не дізнаємося про це, бо на ранок наші милі муркотики повертаються додому, вилизують шерсть і скручуються клубочком біля нас. Ось такі милі котики??

  Відповідь
 • Вікторія

  Люблю Котів-вояків))) Хочу всі три книги)

  Відповідь
 • Даша Бренчук

  Ох, котики. Ці маленькі створіння надовго засіли у мене в серці. Мені подобаються довгошерсті, чорні або руді, як вогонь кошенята, які мають дзвінкий голос і полюбляють бешкетувати. Кожен любить різних котиків – клубочків міху з іскринкою щастя в очах.)) Звичайно, про них можна розповідати вічно, але я обмежуся цим коротким повідомленням.

  Відповідь
 • Мені подобаються незвичайні котики з короткими хвостами і більші за інших наприклад мейн кун також подобаються такі породи як: сіамська, британка, бобтейл а також мейн кун

  Відповідь
 • Люблю всіх котюників, але особливо рудих.

  Відповідь

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *