Оголошено номінантів на Eurocon 2016

Європейське товариство наукової фантастики нарешті опублікувало повний список номінантів на премію Eurocon 2016. Україну представлятимуть художники Ігор Баранько й Катерина Штанко, перекладач Сергій Легеза, видавництво КСД, промоутер Юрій Шевела, письменниця Наталія Щерба й веб-сайт “Зоряна Фортеця”. Пропонуємо ознайомитися з повним списком номінантів.

Зал Слави

Кращий автор

  1. Адам Робертс (Великобританія, номінований від України)
  2. Крістіна Фернандес Кубас (Іспанія)
  3. Жан-Клод Даніак (Франція)
  4. Георг Сасамен (Румунія)
  5. Любомир Ніколов-Нарві (Болгарія)
  6. Святослав Логінов (Росія)
  7. Жоау Баррейрос (Португалія)
  8. Том Крошіл (Латвія)
  9. Дейв Гатчітсон (Великобританія)
  10. Андреас Ґрубер (Австрія)
  11. Александр Жіляк (Крит)
  12. Джон Коннолі (Ірландія)
  13. Джоанна Сінісало (Фінляндія)
  14. Даріо Тонані (Італія)

Кращий художник

  1. Ігор Баранько (Україна)
  2. Енріке Коромінас (Іспанія)
  3. Лотар Бауер (Німеччина)
  4. Стефан Мартіньер (Франція)
  5. Адріан Кифу (Румунія)
  6. Пітер Станіміров (Болгарія)
  7. Алєкс Андрєєв (Росія)
  8. Есад Т. Рібіч (Крит)
  9. Віл Сімпсон (Ірландія)
  10. Нінні Аалто (Фінляндія)
  11. Пауло Барб’єрі (Італія)

Кращий журнал

  1. XB-1 (Чехія)
  2. Hélice (Іспанія)
  3. Bang (Португалія)
  4. Bifrost (Франція)
  5. FEP (Fantastika, Euristica, Prognostica) (Болгарія)
  6. Milky Way/Млечный путь (Ізраїль\російською мовою)
  7. Sirius B (Крит)
  8. Fantasy & Science Fiction (Італія)

Кращий видавець

  1. КСД (Україна)
  2. Nova (Ediciones B) (Іспанія)
  3. Michael Haitel (Німеччина)
  4. L’Atalante (Франція)
  5. Tracus Arte (Румунія)
  6. The Human Library (Болгарія)
  7. Cheeky Frawg Books (США, номіновано від Росії)
  8. Septime Verlag /Jürgen Schütz (Австрія)
  9. Hangar 7 (Крит)
  10. Coimicí Gael (Ірландія)
  11. Delos Digital (Італія)

Кращий промоутер

  1. Юрій Шевела (Україна)
  2. Маріано Вілларреал (Іспанія)
  3. Томас ЛеБланк (Німеччина)
  4. Сержіо Сантос (Португалія)
  5. Майкл Хауліка (Румунія)
  6. Григір Ґатчев (Болгарія)
  7. Організатори Archipelacon (Фінляндія та Швеція)
  8. Жан-Люк Рівера (Франція)
  9. Давор Сішовіч (Крит)
  10. Джеймс Бекон (Ірландія)
  11. Тоні Джерман (Фінляндія)
  12. Роберто Квалья (Італія)

Кращий перекладач

  1. Сергій Легеза (Україна)
  2. П’єр Рамірез Тьєро (Іспанія)
  3. Бернард Кемпен (Німеччина)
  4. Патрік Марсель (Франція)
  5. Она Франц (Румунія)
  6. Світлана Комогорова-Комата (Болгарія)
  7. Ендрю Бромфілд (Великобританія)
  8. Ігор Рендіч (Крит)
  9. Аннаріта Гварньєрі (Італія)

bconbannereurocon

Дух вірності

Кращий дебют

  1. Гелем Лопез (Іспанія)
  2. Маріан Коман (Румунія)
  3. Група письменників з антології “Зелені історії” (Болгарія)
  4. Роман Шляйфер (Австрія)
  5. Келін Кєрнан (Ірланія)
  6. Оскар Кьольнер (Швеція)

Кращий художник

  1. Катерина Штанко (Україна)
  2. Енріке Коромінас (Іспанія)
  3. Едґар Есенсоу (Португалія)
  4. Дід’єр Котьє (Франція)
  5. Валентин Лонеску (Румунія)
  6. Пітер Станіміров (Болгарія)
  7. Крістіна Білота Toxicpandа (Крит)
  8. Стівен Бірн (Ірландія)

Кращий фензін

  1. SuperSonic (Іспанія)
  2. Andromeda SF Magazin 154 (Німеччина)
  3. H-Alt (Португалія)
  4. KWS (Keep watching the skies) (Франція)
  5. Gazeta SF (Румунія)
  6. Terra Fantastika (Болгарія)
  7. Visionarum (Австрія)
  8. Chat Noir (Крит)
  9. Usvazine (Фінляндія)
  10. Cronache diun sole lontano (Італія)
  11. CounterClock (Швеція)

Кращий автор дитячих книжок в жанрах НФ чи фентезі

  1. Наталія Щерба (Україна)
  2. Софія Рей (Іспанія)
  3. Іоанна Ніколає (Румунія)
  4. Росана Новаковська (Болгарія)
  5. Мореа Банісевіч (Крит)
  6. Нігель Квінлан (Ірландія)

Кращий вебсайт

  1. Зоряна Фортеця (Україна) http://starfort.in.ua/
  2. La Tercera Fundación (Spain) http://tercerafundacion.net/
  3. www.sfcd.eu (Germany)
  4. Stardust (Spain) http://www.stardustcf.com/ (номіновано від Румунії)
  5. Sborishte na trubaduri (Bulgaria) http://trubadurs.com/
  6. Mir Fantastiki/Мир фантастики (Russia) http://www.mirf.ru/
  7. SF2 Concatenation (Великобританія) http://www.concatenation.org/
  8. Inverzija.net (Крит)
  9. Irish Comics News (Ірландія) http://www.irishcomicnews.com/
  10. Risingshadow (Фінляндія) http://www.risingshadow.net/
  11. Fantascienza.com (Італія)

Краща театральна постановка

  1. Philae landing livestream by ESA 🙂 (ESA, номіновано від України)
  2. “Міністерство часу” (Іспанія)
  3. “Погладшати здоровим шляхом” (Болгарія)
  4. “Лобстер” фільм (Великобританія)
  5. “Шаман” (Австрія)
  6. Зустріч на перехресті Часу й Простору (Крит)
  7. Wrecking the Rising (Ірландія)

Конвент з фантастики Eurocon 2016 відбудеться 4-6 листопада в Іспанії, в Барселоні. В каталонському варіанті конвент називається BCON, він розташується в самісінькому серці міста в Центрі сучасної культури Барселони.
Серед почесних гостей цьогорічного Єврокону Еліет де Бодард (Франція), Річард Морган (Великобританія), Петер Мішалецки (Угорщина), Енріке Коромінас (Іспанія), Анджей Сапковський (Польща), Йоганна Сінісало (Фінляндія), Роза Монтеро (Іспанія), Ріанна Пратчетт (Великобританія). Спеціальними гостями BCON`у будуть Брендон Сандерсон (США) та Альберт Санчес Піньйоль (Каталонія).

В перший день конвенту відбудеться нагородження лауреатів премій Ignotus і Ictineu Awards (для творів іспанською та каталонською мовою відповідно). Результати й нагородження лауреатів премій Єврокону відбудеться в неділю.

Більше інформації на сайті конвенту: http://www.eurocon2016.org/

Leave a Reply

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *