АфішаНовини

Підвал Снейпа на Necronomicon

На фестивалі Necronomicon ми представимо свій стенд за мотивами поттеріани. А точніше, журнал Світ Фентезі спробує зазирнути до майстра зіллєваріння.

На перший погляд, підвал Снейпа — це найпохмуріша кімната в Гоґвортсі. Звісно, якщо відкинути Заборонений ліс і туалет Плакси Міртл, куди ходити не варто. Багато років тому майстер Зіллєваріння загинув, у школі чарів від нього залишився мовчазний портрет і ностальгічні спогади слизеринців. А ще чутки та шкільні легенди. Кажуть, що привид Чорного Декану досі блукає територією школи. Він підкидає флоберв’яків у котли ґрифіндорцям, лякає до напівсмерті учнів, які ходять замком вночі, а ще терпіти не може невігласів у своєму кабінеті, тому досі жоден із викладачів зіллєваріння не протримався на своїй посаді більше року. Ви зможете знайти рецепт свого ідеального зілля, пройти сортування (тільки б Слизерин!) і навіть заглянути в майбутнє, якщо ризикнете і скуштуєте печиво.
Активних учасників вікторин на стенді журнал “Світ Фентезі” відзначить тематичними призами 🙂

Necronomicon 2015 — фестиваль жахів, що відбудеться у Києві 28-29 листопада.
Це не просто фестиваль, а живе моторошне місто на перетині світів, яке приховує багато таємниць. На гостей чекають косплей-дефіле, настільні та відеоігри, тематичні стенди, великий ярмарок, низка захопливих квестів.

Коли: 28-29 листопада
Де: Укрдім, вул. Хрещатик 2а (ст.м. Майдан Незалежності)
Квитки: 150-200грн
http://horror.kiev.ua/tickets/

Деталі на офіційному сайті: http://horror.kiev.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *