Новини

Стартує відеоконкурс “Я – фентезі-герой”

Видавництво “Ранок” розпочинає відеоконкурс з чудовими подарунками!

Чи любиш ти фентезі настільки ж сильно? Чи здатен ти десятки і навіть сотні разів перечитувати пригодницькі історії про Персі Джексона або ж “Гру Престолів”, передивлятися всоте боротьбу Ордена Феніксу із відчайдушними Пожирачами Смерті? А, може, ти хочеш відчути себе героєм фентезі-історії? У нашій уяві ми вже давно маємо таємничі сили, а якщо показати це світові?

Наприклад, зняти відео, в якому головним персонажем фентезі-саги є ти, твій найкращій друг або ж чотирилапий товариш. Це може бути продовження вже існуючої сюжетної лінії або навіть зовсім нова історія. Ось, як наприклад, відео https://www.youtube.com/watch?v=_e7jeXyyi6I у влогера Дани https://www.youtube.com/user/DanaYakym/featured

Юхууу, це  ж  просто  крутяцьке видовище виходить. Покажи світові, своє друге «Я» та отримай визнання публіки, шану та гарні призи від видавництва «Ранок».

Для участі потрібно :

1)Відзняти коротеньке відео за темою: Я – фентезі герой

2)Надіслати його на пошту pr@ranok.com.ua та розмістити в своїй соц. мережі (Facebook, Instagram, YouTube ) відео з хештегом #Яфентезігерой до 10 вересня 2017 року.

3)Передати естафету 3 друзям

4)Чекати гучного перегляду  та голосування на заході «Таємне життя поціновувачів фентезі» в межах 24 Форуму Видавців у Львові

Переможець відеофлешмобу отримає 6 суперкрутих книжкових новинок від видавництва «Ранок»:  “Герої Олімпу.Зниклий Герой”, “Звіродухи”, “Корнуольський коледж.Що приховує Кара Вінтер”, “Том Гейтс”, “Школа чарівних тварин”, “Школа чарівних тварин. Самісінькі ями”.

Avatar photo

Оксана Пронько

Вона ж Росава. Адміністраторка, оглядачка.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *