Оголошено фіналістів “Неб’юли” 2018

Спілка авторів наукової фантастики і фентезі Америки (SFWA) рада оголосити фіналістів премії “Неб’юла” 2018 року. Серед додаткових номінацій опинилися Відзнака Рея Бредбері за виняткову драматичну постановку, Відзнака від Андре Нортон за виняткову науково-фантастичну чи фентезійну книжку для підлітків та вперше в історії премії Відзнака за сценарій для гри.

Переможців оголосять на 54-й щорічній конференції “Неб’юла” в Лос-Анджелесі, яка відбуватиметься з 16 по 19 травня 2019 року.

До фінального списку увійшли:
* назви та прізвища подано в оригіналі

Роман (більше 40,000 слів)

  • The Calculating Stars, Mary Robinette Kowal
  • The Poppy War, R.F. Kuang
  • Blackfish City, Sam J. Miller
  • Spinning Silver, Naomi Novik
  • Witchmark, C.L. Polk
  • Trail of Lightning, Rebecca Roanhorse

Повість (17,500 – 40,000 слів)

  • Fire Ant, Jonathan P. Brazee
  • The Black God’s Drums, P. Djèlí Clark
  • The Tea Master and the Detective, Aliette de Bodard
  • Alice Payne Arrives, Kate Heartfield
  • Gods, Monsters, and the Lucky Peach, Kelly Robson
  • Artificial Condition, Martha Wells

Оповідання (7,500 – 17,500 слів)

  • The Only Harmless Great Thing, Brooke Bolander
  • “The Last Banquet of Temporal Confections”, Tina Connolly
  • “An Agent of Utopia”, Andy Duncan
  • “The Substance of My Lives, the Accidents of Our Births”, José Pablo Iriarte
  • “The Rule of Three”, Lawrence M. Schoen
  • “Messenger”, Yudhanjaya Wijeratne and R.R. Virdi

Коротке оповідання (3,500 – 7,500 слів)

  • “Interview for the End of the World”, Rhett C. Bruno
  • “The Secret Lives of the Nine Negro Teeth of George Washington”, Phenderson Djèlí Clark
  • “Going Dark”, Richard Fox
  • “And Yet”, A.T. Greenblatt
  • “A Witch’s Guide to Escape: A Practical Compendium of Portal Fantasies”, Alix E. Harrow
  • “The Court Magician”, Sarah Pinsker

Сценарій для гри

  • Black Mirror: Bandersnatch, Charlie Brooker (House of Tomorrow & Netflix)
  • The Road to Canterbury, Kate Heartfield (Choice of Games)
  • God of War, Matt Sophos, Richard Zangrande Gaubert, Cory Barlog, Orion Walker, and Adam Dolin (Santa Monica Studio/Sony/Interactive Entertainment)
  • Rent-A-Vice, Natalia Theodoridou (Choice of Games)
  • The Martian Job, M. Darusha Wehm (Choice of Games)

Відзнака Рея Бредбері за виняткову драматичну постановку

  • The Good Place: “Jeremy Bearimy” (Megan Amram)
  • Black Panther (Ryan Coogler and Joe Robert Cole)
  • A Quiet Place (John Krasinski, Bryan Woods, Scott Beck)
  • Spider-Man: Into the Spider-Verse (Phil Lord, Rodney Rothman)
  • Dirty Computer (Janelle Monáe, Chuck Lightning)
  • Sorry to Bother You (Boots Riley)

Відзнака від Андре Нортон за виняткову науково-фантастичну чи фентезійну книжку для підлітків

  • Children of Blood and Bone, Tomi Adeyemi (українське видання готує видавництво “#книголав”: Томі Адеємі “Діти крові та кісток”)
  • Aru Shah and the End of Time, Roshani Chokshi
  • A Light in the Dark, A.K. DuBoff
  • Tess of the Road, Rachel Hartman
  • Dread Nation, Justina Ireland
  • Peasprout Chen: Future Legend of Skate and Sword, Henry Lien

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *