No Image Available

Місто пороху (Смертельні інструменти #2)

- City of Ashes
 Серія: Смертельні інструменти  Автор(и): Кассандра Клер  Жанри: Любовне фентезі, Міське фентезі, Фентезі
 Вікова категорія:
Янґ-едалт
 Видавець: РМ  Рік виходу: 2024  Походження: США  Перекладач: Катерина Пітик, Анатолій Пітик
 Анотація:

Клері Фрей просто хочеться, щоб її життя повернулося до нормального. Та що може бути нормальним, якщо ти – тіньова мисливиця і вбиваєш демонів, якщо твоя матір в магічній комі, а сама ти можеш бачити таку нечисть, як вовкулаки, вампіри і фейрі? Якщо б Клері залишила позаду світ тіньових мисливців, вона змогла б проводити більше часу з найкращим другом, Саймоном, який вже став більше, ніж другом. Але цей світ її не відпускає, особливо її віднайдений нестерпний брат Джейс. Єдиний шанс Клері допомогти матері – вистежити тіньового мисливця Валентина, який ймовірно божевільний та безперечно лихий, а ще він – її батько.

Ще більше ускладнює ситуацію те, що в Нью-Йорку хтось убиває дітей нижньосвітців. Чи це справа рук Валентина? Якщо так, то яка в нього мета?

Коли друге зі знарядь смерті, меч душ, викрадають, для розслідування прибуває страхітливий інквізитор і одразу вказує на Джейса. Як може Клері зупинити Валентина, якщо Джейс готовий зрадити все, у що вірить, щоб допомогти їхньому батькові?

У цьому захопливому продовженні «Міста кісток» Кассандра Клер заманює читачів у темні лабіринти нью-йоркського нижньосвіття, де кохання ніколи не буває безпечним, а влада стає смертельною спокусою.

About the author

[books_gallery_author author="Кассандра Клер"]

Other Books By - Кассандра Клер


 До каталогу