No Image Available

Золотий ланцюг (Остання година #1)

- Chain of Gold
 Формат: Тверда обкладинка  Серія: Остання година  Автор(и): Кассандра Клер  Жанри: Міське фентезі, Романтика, Фентезі  Вікова категорія: Янґ-едалт  Видавець: РМ  Рік виходу: 2024  Походження: США  Перекладач: Катерина Пітик, Анатолій Пітик  Tags: ЛГБТК |
 Анотація:

Трилогія “Остання година” (2020–2023).

«Золотий ланцюг» – роман про тіньових мисливців, який відкриває нову трилогію, де зло просто перед тобою, але непомітне, а кохання ранить глибше за клинок.

Корделія Карстерс – тіньова мисливиця, воїнка, яку з дитинства навчали битись з демонами. Коли її батька звинуватили у жахливому злочині, вона та її брат їдуть до Лондона в надії запобігти сімейному краху. Мати Корделії прагне видати доньку заміж, але дівчина радше бачить себе геройкою, ніж дружиною. Скоро Корделія зустрічає друзів дитинства – Джеймса та Люсі Герондейлів, і потрапляє у їхній світ блискучих бальних залів, таємних завдань та надприродних зібрань, де вампіри та чарівники спілкуються з русалками та магами. Весь цей час вона мусить приховувати своє таємне кохання до Джеймса, який присягнувся одружитись з іншою.

Нове життя Корделії розлітається на друзки після низки жахливих демонських нападів, які спустошують Лондон. Чудовиська зовсім не схожі на тих, з якими тіньові мисливці боролись раніше: не бояться денного світла, від їхньої смертельної отрути немає ліку,  а ще їх, схоже, неможливо вбити. Лондон закривають на карантин. Потрапивши у паску в місті, Корделія та її друзі, виявляють, що їхній стосунок до темної спадщини наділив їх неймовірними здібностями. Вони змушені зробити болючий вибір, який розкриє жорстоку ціну героїзму.

About the author

[books_gallery_author author="Кассандра Клер"]

Other Books By - Кассандра Клер


 До каталогу