No Image Available

Залізний ланцюг (Остання година #2)

- Chain of Iron
 Автор(и):
Кассандра Клер
 Вікова категорія:
Янґ-едалт
 Видавець:
РМ
 Рік виходу:
2023 (протягом року)
 Походження:
США
 Позначки:
ЛГБТК |
 Анотація:

Тіньові мисливці мають спіймати вбивцю в едвардіанському Лондоні у небезпечному та романтичному продовженні «Золотого ланцюга» від авторки бестселерів Кассандри Клер.

Здається, в Корделії Кастерс є все, чого вона будь-коли прагнула. Заручена з Джеймсом Герондейлом, хлопцем, якого кохала з дитинства. У неї нове життя в Лондоні з найкращою подругою Люсі Герондейл та чарівними компаньйонами Джеймса, Веселими Злодіями. Вона от-от возз’єднається з люблячим батьком. А також має меч Кортана, легендарний клинок героя.

Правда набагато похмуріша. Шлюб Джеймса і Корделії – брехня, влаштована, щоб врятувати репутацію дівчину. Джеймс закоханий в таємничу Ґрейс Блекторн, брат якої Джессі давно загинув у жахливій випадковості. Кортана обпікає руку Корделії, щойно вона торкнеться руків’я. Батько став злостивим та жорстоким чоловіком. А ще серійний вбивця полює на тіньових мисливців Лондона, вбиваючи їх під покровом темряви, а потім безслідно зникає.

Разом з Веселими Злодіями Корделія, Джеймс та Люсі мають йти слідом вбивці з ножем найнебезпечнішими вулицями міста. Кожен з них має страшний секрет: Люсі збирається воскресити з мертвих Джессі, Корделія поклялась небезпечною клятвою вірності таємничій силі, і Джеймс, якого все більше затягує у темну павутину його діда, архідемона Беліала…

Інші книги автора - Кассандра Клер

No Image Available Терновий ланцюг (Остання година #3) Фентезі, Романтика, Міське фентезі Кассандра Клер
No Image Available Золотий ланцюг (Остання година #1) Фентезі, Романтика, Міське фентезі Кассандра Клер
No Image Available Місто пороху (Смертельні інструменти #2) Фентезі, Любовне фентезі, Міське фентезі Кассандра Клер
No Image Available Місто кісток (Смертельні інструменти #1) Фентезі, Романтика, Любовне фентезі, Міське фентезі Кассандра Клер

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 До каталогу