Новини

Новинки та анонси фантастичного книговидання: Березень 2017

Ось і скінчився перший місяць весни… І хоча до Книжкового Арсеналу ще неблизько, видавництва вже попрокидалися від сплячки і тішать нас приємними новинками. То що нам приніс березневий книжковий ринок фантастики?


Новинки

Безперечно, одна з найочікуваніших новинок цього сезону, — янґ-едалт фентезі Ерін Морґенштерн “Нічний цирк” (Віват). Чарівлива оповідь про надзвичайний магічний цирк та кохання, яке розгорілося між двома суперниками у смертельному змаганні.

Не менш очікуваною стала і четверта частина серії “Коти-вояки” Ерін Гантер —  “Здіймається буря” (АССА). Продовження оповіді про життя у Громовому клані домашнього кота Вогнесерда: тепер він став воєводою, та чи принесе це йому бажане визнання?

Продовжує радувати нас книгами Ніла Ґеймана і “КМ-букс”: цього разу нам пропонують потрапити разом із головним героєм у незвичайну місцину “Небудь-де”.

Поповнює поличку перекладного польського фентезі  перша частина серії для середнього шкільного віку “Магічне дерево” — роман Анджея Малешки “Червоний стілець” (Урбіно). Цикл було екранізовано і розповідає про певний стілець, який змайстрували з чарівного дерева.

КСД, як завжди, не лишилося позаду і видало повне зібрання серії Клайва Степлза Льюїса “Хроніки Нарнії” в одній книзі.

Окрім того, у КСД вийшло цілих три книги Стівена Кінга: перший том знакового “Протистояння”, “Крістіна” та роман у співавторстві з Пітером Страубом “Чорний дім”, продовження “Талісману”.

  

З’явилася друга частина підліткової серії “Лунастри” Наталії Щерби —  “Політ крізь камені” (Школа).

 

Вийшов третій номер альманаху україномовної фантастики «Das ist fantastisch!» (Fairy), присвячений ірландсько-скандинавському фентезі. Погортати його можна тут.

І наостанок ще дві новинки від “КМ-букс”: перша частина трилогії Джеффа Вандермеєра “Південний округ” — “Знищення” про непросту експедицію до Нуль-зони та офіційна розмальовка DC Comics.


Анонси

Творці українського стімпанк-коміксу “Воля” (Asgardian Comics) оголосили, що нарешті робота над ним завершена, і хоча точна дата виходу поки невідома, та на Київ Комік Коні сподіваємося його вже побачити.

Видавництво “Мендорлі” видасть роман  “Люди як боги” класика фантастики Герберта Велза. Переклад з англійської Святослава Михаця.

Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля” анонсував вихід сьомої частини відьмацької саги Анджея Сапковського «Володарка озера» в другому весняному каталозі. Книга повинна з’явитися в продажу наприкінці квітня чи на початку травня. Також пролунала інформація про те, що видавництво візьме до розгляду роботу над українським перекладом серії “Архів штормсвітла” популярного автора фентезі Брендона Сандерсона. Раніше вона видавалася в КСД російською, але виникли певні проблеми з правами на переклад цією мовою. Крім того, видавництво офіційно підтвердило, що вже здійснюється робота над ілюстрованою книгою “Казки про дивних” — доповненням до трилогії “Дім дивних дітей” Ренсома Ріґґза.

А ось так виглядатиме обкладинка другого тому зібрання творів Лавкрафта. Оформленням обкладинки зайнявся скульптор Садан. Вийде книжка у видавництві Жупанського до Книжкового Арсеналу.

Avatar photo

Оксана Пронько

Вона ж Росава. Адміністраторка, оглядачка.

Один коментар до “Новинки та анонси фантастичного книговидання: Березень 2017

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *