Афіша

Фентезійний фестиваль “Аль Мор” | Київ

Фентезійний фестиваль “Аль Мор“, що відбудеться 5 серпня в Києві за адресою проспект Перемоги 112, клуб “Бінго”, створений для всіх прихильників жанру фентезі і тих, хто хоче відпочити за межами нашого світу.
Останні новинки і цікаві факти, майстри, що відкриють секрети свого ремесла, перевтілення в персонажів в рольових іграх, торговці, з якими хочеться розраховуватися золотими монетами , улюблені персонажі, які відпочивають разом із тобою, і ще багато чого Ви зможете відчути-побачити на фестивалі “Аль Мор”.
Фестиваль сподобається як тим, хто хоче розважитися, так і тим, хто хоче розслабитися або дізнатися щось нове в улюбленому жанрі. Лекції відкриють нову і цікаву інформацію, на майстер-класах можна спробувати себе в різних ремеслах. На крафт-стендах побачите роботи майстрів – справжні витвори мистецтва. Косплей-шоу здивує новим форматом і якістю перевтілення в персонажів. Рольові ігри не дадуть змоги нудьгувати і занурять в переплетення цікавих історій. Ми спробуємо створити атмосферу перебування дійсно в іншому світі, насиченому і яскравому.
Група проекту на Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/521800301277660
Avatar photo

Оксана Пронько

Вона ж Росава. Адміністраторка, оглядачка.

Один коментар до “Фентезійний фестиваль “Аль Мор” | Київ

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *