“Книжка заборон і таємниць”: презентація відвертої, сміливої та провокаційної книги для підлітків | Київ
Видавництво “Vivat” та Книгарня “Є” запрошують на презентацію антології сучасної літератури для підлітків , яка відбудеться 17 лютого о 18:30 у приміщенні Книгарні “Є” (вул. Лисенка, 3, м. Київ).
Шістнадцять письменників з чотирьох країн уперше об’єднали свої зусилля для того, щоб поговорити про сучасних підлітків — відверто, сміливо, іноді — провокаційно!”
«Книжка заборон і таємниць» — антологія сучасної літератури для підлітків. У ній зібрано різні за жанром та темами твори: про дружбу і зраду, кохання і смерть, про пошук себе справжнього і навіть про війну, яка точиться поряд.
Чим загрожує твоє дорослішання тобі та іншим? Що робити, коли у новому класі стикаєшся із загрозливим і загадковим школьняком? Де межа між віртуальним та реальним у сучасному світі? Як освідчитися у коханні дівчині, якщо ви настільки несхожі, що й розмовляєте наче на двох різних мовах?
“Заборони і таємниці — от те, що доводиться долати у своєму житті будь-кому з нас. Особливо — якщо ти у тому примарному, невизначеному віці, який дорослі називають “підлітковим”.
Книгу презентують: Володимир Арєнєв, Леся Вороніна, Олександр Михед, Юрій Нікітінський.
Під час презентації відбудеться автографсесія та дискусія з авторами. А усі бажаючи зможуть придбати книгу.
Володимир Арєнєв — український письменник у стилях фентезі, наукової фантастики, дитячих казок; перекладач, редактор-упорядник. Видав 25 книжок, а також близько 200 публікацій у збірниках і періодиці. Лауреат міжнародної українсько-німецької премії імені Олеся Гончара (2001); призер Всеукраїнського конкурсу на кращий літературний твір для дітей та юнацтва «Книгуру» (сезон 2012-2013 рр.); володар премії «Нові горизонти» (2014). На «Євроконі» 2004 року в Болгарії визнаний кращим молодим автором України, а 2014 року в Ірландії — найкращим автором фантастичних книжок для дітей і підлітків.
Леся Вороніна – українська письменниця для дітей, найбільш відомими творами якої є іронічні дитячі детективи, об’єднані в серію “Суперагент 000”. Вороніна також є членом Спілки письменників України та Асоціації українських письменників.
Лауреат Всеукраїнської акції «Книжка року» (2004); Всеукраїнського конкурсу романів, кіносценаріїв і п’єс «Коронація слова» (2005); Міжнародного літературного конкурсу «Дитячий Портал» (2006); конкурсу «Книжка року Бі-бі-сі» (2008); Перша премія УІ Московського міжнародного конкурсу «Мистецтво книги» у номінації «Книга для дітей та юнацтва» за книжку «Сни Ганса-Християна» (2009);
Перша премія Національного конкурсу «Краща книга України 2009», за книжку «Сни Ганса-Християна».
Олександр Михед – культуролог, літературознавець, куратор мистецьких проектів. Народився 1988 року. Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Співробітник Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України. Автор численних публікацій у провідних українських ЗМІ (від «Дзеркала тижня» й «Кореспондента» до «Українського тижня» і «Сучасності») та виданнях Німеччини, Сербії, Польщі, Чехії. Вибрані есеї перекладалися англійською, польською, сербською, російською мовами. Автор художньої книги «АмнезіЯ».
Юрій Нікітінський – письменник, поет, журналіст. Вірші, оповідання, п’єси і казки Юрія Володимировича Нікітінського виходять в численних журналах України і Росії. Автор понад десяти книг для дітей. Відомий написанням і читанням творів для дорослих, особливо, циклом сценок «наташки». Пише російською та українською мовами.