ІншеПублікації

Укрфентезі БІНҐО

Жодне літо не обходиться без хорошої фентезійної книжки. Але ми вигадали для вас дещо складніше завдання і створили невеличке бінґо для тих, хто хоче пірнути з головою у світ українського фентезі. Мавки і вовкулаки, магічний Львів, війни з песиголовцями та безсмертні слов’янські боги — так, саме час забути про всюдисущий Нью-Йорк і високих ельфів.

Виконуйте пункти зі списку в тому порядку, який вам подобається, та, звісно ж, діліться враженнями у соцмережах з тегом #укрфентезібінґо або #ukrfantasybingo. Нагадуємо, що ви можете писати свої відгуки на книжки у нашій спільноті СФ: Обговорення, а також будь-які питання або думки на тему фантастики.

Отже, пункти Укрфентезі Бінґо:

  1. Міське фентезі
  2. Фентезі, в якому головний герой — старшокласник або старшокласниця
  3. Друга книжка із серії
  4. Фентезі з елементами української міфології
  5. Укрфентезі на ваш вибір
  6. Книжка автора, якого ви раніше не читали
  7. Укрфентезі з ілюстраціями
  8. Дебютна книжка автора
  9. Укрфентезі з відзнакою (наприклад, “Коронації слова”)

Приємної мандрівки!

Avatar photo

Оксана Пронько

Вона ж Росава. Адміністраторка, оглядачка.

4 коментарі до “Укрфентезі БІНҐО

  • А якщо вже ці мавки, чугайстри і вовкулаки, набридли?
    В наш час, українське фентезі – половина мейд ін Львів. Щось на якийсь заговір змахує)

    Відповісти
  • А якщо я пишу фентезі? Тільки там у мене є і мавки і чугайстри, тільки в своєму прояві. Є анти народи бескуди, псоголовці ізверги і т. д. Підкажіть з яким журналом можна зв’язатись?

    Відповісти
  • А якщо я пишу фентезі? Тільки там у мене є і мавки і чугайстри, тільки в своєму прояві. Є анти народи бескуди, псоголовці ізверги і т. д. Підкажіть з яким журналом можна зв’язатись?

    Відповісти
  • Тоді сподіваюся, що вони у Вас не просто собакоголові, але й циклопи. 🙂

    Песиголовець, -вця, м. Сказочный человѣкъ съ однимъ глазомъ во лбу, поѣдающій людей. Піймали його песиголовці (тії, що людей їдять), годують на сало. Рудч. Ск. І. 71. Колись на світі було так, що багато було, кажуть, людоїдів або песиголовців. У їх не так, як у нас двоє очей, а в їх було одно здорове-здорове, більше у вола, і то серед лоба. Грин. І. 1 — 2. Бранное слово. Ном. № 4801.

    Словарь української мови / Упор. з дод. влас. матеріалу Б. Грінченко : в 4-х т. — К. : Вид-во Академії наук Української РСР, 1958.
    Том 3, ст. 148.

    Відповісти

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *